תכנון פיננסי ולמי זה מתאים

מה זה תכנון פיננסי ולמי זה מתאים?

כותב: טלי וולס
2 דצמבר 2020
טלי וולס

תכנון פיננסי נועד לסייע לכם לנווט במצבים הפיננסיים הן הפשוטים והן המורכבים שהחיים מביאים עמם. בין אם אתם צריכים להתמודד עם בעיות, ובין אם אתה רוצה לשלוט על קצב הצמיחה הפיננסית שלך, תכנון פיננסי הוא הפתרון המושלם עבורך. לדעת מתי לפנות לעזרה מקצועית יכול לעזור לכם להשיג תוצאות טובות באמצעות אנשי המקצוע המנוסים והמיומנים.

מהו תכנון פיננסי?

תכנון פיננסי הוא תהליך המתבצע באמצעות אנשי מקצועי מומחים בתחום המסייעים לאנשים פרטיים ולחברות לתכנן בצורה חכמה את עתידם הפיננסי. התכנון כולל קביעת תכנית לטווח הארוך, הגדרת יעדים והדרך להגשמתן, ביצוע השקעות, לקיחת הלוואות כמה לחסוך ועוד.

למי זה מתאים?

הסיבה המרכזית שבגללה אנשים רבים נעזרים במתכננים פיננסים היא לקבלת חוות דעת והכוונה מבעלי מקצוע מנוסים בנוגע לעתיד הכלכלי והתוכניות הכספיות שלהם. ריכזנו עבורכם שישה מצבים עיקריים בהם אנשים נדרשים לבצע תכנון פיננסי מקצועי.

גיל הפרישה או קרוב לגיל הפרישה

לקראת גיל הפרישה עולות שאלות רבות כמו: האם יש לי מספיק כסף? מהן האפשרויות שלי? כיצד אוכל לחסוך יותר? תכנון פיננסי או תכנון פרישה נועד לסייע לאנשים להכין ולנווט את חייהם מול האתגרים הייחודים שניצבים בפנינו בעת הפרישה.

קבלת העלאת שכר משמעותית

במצבים בהם יש יותר כסף פתאום, ייתכן שהגיע הזמן לבצע תכנית. אמנם אתם יכולים לעשות שימוש בכסף הזה כדי להעלות רמת רמת החיים שלכם לטווח הקצר, אך בהחלט שווה יותר לסייע למצבכם הכלכלי העתידי. תכנון פיננסי יסייע לכם להחליט היכן מומלץ להשקיע, אילו אפשרויות עומדות בפניכם, ומהי הדרך הטובה ביותר עבורכם להגדיל את ההון שלכם.

קבלת ירושה

אחד המצבים הקריטיים ביותר לבצע תכנון פיננסי הינו בעת קבלת ירושה. תכנון יסייע לכם בין היתר גם להשאיר את הרגליים על הקרקע, כיוון שאנשים רבים שלא עושים זאת מאבדים את הכסף שהגיע ב”קלות” מהר מאוד. תכנון נכון יסייע לכם להבין מה המצב החדש שלכם, איך כדאי לנהוג, ואיך להשקיע את הכסף ולהגדיל את ההון באמצעותו.

גירושין

תהליך גירושין כידוע הינו מצב מאוד לא משתלם מבחינה כלכלית. הגירושין יכולים לגבות מחיר משמעותי ממגוון רחב של סיבות. תכנון נכון יסייע לכם להחליט בצורה מושכלת כיצד לחלק את הרכוש, להגן על עתידכם  ועתיד ילדכם הכלכלי, ולהבין היכן כדאי להשקיע ולרכוש נכסים חדשים.

אירוע גדול בחיים

כל אירוע מרכזי שובר שגרה עשוי לדרוש עזרה של איש מקצוע מומחה בפיננסים. אירוע גדול יכול להיות החלפת עבודה, מקור הכנסה חדש, תינוק נולד, מכירת עסק. במקרים האלה מומלץ שתהיה לכם תוכנית. באמצעות תכנון פיננסי אסטרטגי תדעו באופן ברור יותר מהן האפשרויות העומדות בפניכם, מה שיסייע לכם לקבל החלטות מושכלות ביותר.

תכנון פיננסי הוא כלי חכם המביא לכם יתרונות רבים גם מהפן הנפשי והרגשי וגם בפן הכלכלי. פנו היום למומחי התכנון של LIFEGOALS וקבעו פגישת ייעוץ ראשונית ללא עלות.

  מעוניינים בייעוץ?

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  אודות הכותב

  Photo

  טלי וולס

  מנהלת את תחום התכנון הפיננסי, מייסדת הפירמה ומתכננת פיננסית בכירה.

  בעלת רישיון פנסיוני, הסמכה בניהול תיקי השקעות, תואר B.A ו- M.B.A במנהל עסקים.

  בעלת -17 שנות ניסיון בתחום הפיננסים וחיסכון ארוך טווח (פנסיוני) .

  מרצה בכירה בתחום התכנון הפיננסי.

  © 2020 כל הזכויות שמורות לחברת Life Goals

  בניית אתר  | קידום בגוגל

  digotouch_logo
  מעבר לסרגל הכלים