הצלחה פיננסית מתחילה מניהול פיננסי חכם

טלי וולס
הצלחה פיננסית מתחילה מניהול פיננסי חכם

אנשים עוברים דבר אחד או שניים בחייהם, לעיתים זה במישור הכלכלי אבל מהר מאוד זה עלול לגלוש גם להיבט האישי אם לא מטפלים בבעיה מראש.

כאמור, האחת הטעויות הינה לחשוב כי בעיות פיננסיות הן רק בעיות פיננסיות אבל מה עושים כשהן משליכות גם על החיים האישיים? איך מפחיתים הוצאות ומתחילים לחיות נכון?

במיוחד עבורכם, קווים לפועלו של ניהול פיננסי עם תוצאות, ניהול פיננסי חכם שיודע ויכול להגיד לכם עתיד טוב יותר בזכות תכנון ממוקד, מיומנות, כלים מתאימים והכי חשוב מקסום של תוצאות להווה, עתיד והשגת כל היעדים והמטרות שנשכחו מאחור.

יתרונות של ניהול פיננסי חכם ומתי הוא צריך להיכנס גם לתמונה שלכם?

ניהול כלכלי משמע מתכננים פיננסיים בעלי ידע ויכולות להשיג ניהול פיננסי עם הצלחות ויתרונות למכביר.

כאן ועכשיו אתם מפסיקים לבזבז כספים מיותרים ולומדים יחד עם ניהול פיננסי חכם איך לעשות את זה יעיל וחסכוני לעתיד לבוא.

יש אנשים שהמטרות שלהן תהיינה ידועות אבל בלתי מושגות מאידך יש אנשים שיגלו את המטרות ובזכות השינוי שיביא הניהול הנכון יישאר מאחור הניהול הכושל והתוצאה? עתיד כלכלי טוב הרבה יותר ממה שהיה עד כה.

תכנון פיננסי נכון ייכנס לתמונה כמו עצה טובה, אבל כשמגיע גיל הפרישה זו בהחלט תהיה "סיבה למסיבה".

לצד לא מעט אתגרים, הייעוץ החכם יתכנן את הדברים מראש במטרה לקבל את כל מה שהאדם הממוצע שואף לו וזה להזדקן בכבוד עד כמה שניתן ואפשר.

בחלק מהדרך יתקבלו סכומים חד פעמיים ויהיו גם סכומים קבועים, מה עושים איתם? איך יודעים כיצד לחשב את ההוצאות כך שבעתיד הכסף יספיק לתקופת החיסכון הקריטיות ביותר כאמור גיל הזקנה?

בדיוק כאן נכנס לתמונה ניהול פיננסי חכם ומסייע להבין לאן מתקדמים מכאן, צעד אחד צעד, הכול מחושב וידוע מראש ובמטרה להשיג את התשואות הטובות ביותר.

מגירושין כואבים להצלחה פיננסית – פועלו של הניהול הפיננסי 

ניהול פיננסי חכם בעקבות ענייני גירושין הוא גם דבר שחשוב להעלות כאן ובפרט בכדי לשנות את הדברים כך שאף אחד מהצדדים לא ייפגע הן מנטלית והן כלכלית.

באמצעות תכנון פיננסי מחושב יתאפשר למנהל הפיננסי שלכם להבין את כל התמונה, לפרוש בפניכם ובפני הצד השני את כל האפשרויות והכי חשוב להחליט על עתיד טוב יותר לכולם ובפרט לילדים שהם חלק קריטי ביותר בתמונה.

בסופו של דבר, בחירת ניהול כושל לא רק שיכולה להותיר אתכם כמה צעדים אחורה אלא גם לפגוע בתנאים הפנסיונים שלכם לעתיד הרחוק.

מה כן לעשות?  אם אין לכם ניסיון ואין לכם מושג יועץ חכם אחד יוכל לשנות ולהפוך את התמונה שלכם למושלמת ביותר- הכול לצד ייעוץ אחד חכם שישפר את התנאים ויעשה את ההבדל.

אודות הכותב
טלי וולס
מנהלת את תחום התכנון הפיננסי, מייסדת הפירמה ומתכננת פיננסית בכירה.
בעלת רישיון פנסיוני, הסמכה בניהול תיקי השקעות, תואר B.A ו- M.B.A במנהל עסקים. בעלת -17 שנות ניסיון בתחום הפיננסים וחיסכון ארוך טווח (פנסיוני) . מרצה בכירה בתחום התכנון הפיננסי.
נהנתם מהמדריך? היו חברתיים שתפו:
וואטסאפ חייגו עכשיו השארת פרטים
Skip to content