איך יועץ פנסיוני ירוויח עבורכם עד מאות אלפי שקלים

טלי וולס
איך יועץ פנסיוני ירוויח עבורכם עד מאות אלפי שקלים

כולם שואפים לרמת חיים גבוהה במיוחד, אבל כשמסתכלים קדימה ופוגשים את גיל הפרישה על הדרך מתחילות המחשבות ועולות השאלות, איך חוסכים? האם דמי הניהול אכן מוצדקים ומה בכל זאת אפשר להרוויח מכל התהליך?

רוב האנשים לא מבינים בתחום ולכן הם בוחרים יועץ פנסיוני מומלץ שיהפוך את זה עבורם קל אבל בעיקר יעיל ופרודוקטיבי- כאן ועכשיו יש בהחלט מישהו שצריך לסייע גם לכם לפתוח חסכונות טובים ואם אפשר גם להרוויח מזה לא מעט.

רוצים לעשות את זה בזמן הנכון עם האנשים הנכונים ואין לכם עם מי להתייעץ? הנה הכול אודות יועצים פנסיונים חכמים והצעדים הנכונים בדרך להצלחה. יועצים שישתלמו לכם בעתיד הקרוב והרחוק גם יחד.

פרמטר מס' 1 דמי ניהול – עד כמה יועץ פנסיוני יכול לחסוך לכם בזה?

דמי ניהול הוא למעשה הכסף שישולם למי שמנהל עבורכם את החיסכון, נגזרת של הוצאות ורווחים גם יחד. בגדול, ניתן לומר כי אחוז אחד מכלל הפקדה שמפקיד אדם היא זו שתהווה דמי חלק מדמי הניהול המדוברים. כמו כן לזה יתווסף גם דמי ניהול קבועים וכן עלויות שמקורן בניהול ההשקעות אותן מניע הגוף המוסדי הנבחר לרבות ניהול חיצוני.

אז למה אנחנו מדברים על דמי ניהול ואיך יועץ פנסיוני לפרישה יכול לחסוך לכם גם בזה?  כמו כל חסרון גם בזה יש יתרון וכאן מדברים על דמי ניהול שלא תמיד אחידים וניתנים למשא ומתן- התוצאה? חסכון של לא מעט כסף לטווח הארוך.

כמו כן במהלך הפגישה, יועץ פנסיוני מומלץ אכן יכול להתאים לכם את המוצר המתאים ביותר ביחס לכל המוצרים הקיימים בשוק וגם כאן יכול לנסות ולמזער את דמי הניהול שהם בהחלט חסכון לטווח הארוך.

פרמטר מס' 2 ההבדל בין התשואות – האם זה משתלם כפי שהובטח לכם?

אחת הדרכים להרוויח ולא מעט באמצעות תוכניות גמל כאלה ואחרות זה לדעת מראש את גובה התשואות והתנהלותן ביחס לקופות האחרות. ההשוואה של התשואות זה בהחלט הדבר החשוב ביותר אותו יוכל יועץ פנסיוני לעשות עבורכם על הצד הטוב ביותר.

היועץ הפנסיוני יקבל את כל המידע אודות הקופות והחסכונות העומדים לרשותכם ובאמצעות הכלים העומדים לרשותו יוכל להעיד איזו קופה השיגה את התשואה השנתית הגבוהה ביותר ביחס לכל השאר- תוצאה? גם כאן אתם יכולים לחסוך ולא מעט כסף.

פרמטר מס' 3 ומה בקשר לחשיפת מניות?

יש לא מעט מוצרי חסכון פנסיוני, השאלה היא מה אתם בוחרים ומה יניב לכם לא מעט רווחיות? האם תהיה זו קופת גמל, ביטוח מנהלים או קרן פנסיה? כיום כל אחד יכול לבחור את מה שמתאים לו מאידך, לא תמיד יודעים מה לבחור וגם כאן יועץ פנסיוני יודע להיכנס לעובי הקורה ולסייע בכל מרכיבי הבחירה כך שתוכלו להרוויח מכך.

הפרמטר הנוסף עוסק בעניין הבנת המוצר, מה רמת הסיכון שלו? לרוב מרבית הסיכון יגיע מהשקעה במניות והנה לכם עוד סיבה מדוע נוכחות של ניהול פנסיוני נכון יכולה בהחלט להפוך את זה לקל, בטוח ובעיקר אטרקטיבי.

חשיפת מניות תקבע לרוב לפי הגיל, האם מדובר באדם בן חמישים או אדם שהגיע כבר לגיל שישים? מן הסתם חשיפת הסיכון לאדם מבוגר תהיה נמוכה יותר מאדם צעיר יותר היות וטווח הזמן בו יזדקק לכספים יהיה קטן יותר ולכן קיים כאן סיכון שחשוב למנוע בפרט אם ברווחים ולא בהפסדים עסקינן.

בסיכום דבר, ייעוץ פנסיוני באמצעות יועץ פנסיוני מומלץ יעמיד לכם כמה מטלות וביניהן להבין את מקור התוכנית, את האדם שמנהל לכם את הדברים, את דמי הניהול שתוכלו לחסוך בהם וכל מה שבסופו של דבר יניב לכם רווחים ולא הפסדים בפרט לטווח הארוך.

זקוקים לעזרה? אין לכם למי לפנות ואין לכם מושג מהי התוכנית שתניב לכם רווחים לטווח הארוך? מסתמן כי כל מה שאתם צריכים זה ייעוץ שיודע לעשות את זה טוב וממוקד מטרה.

לייעוץ מקצועי חייגו:072-3306782

אודות הכותב
טלי וולס
מנהלת את תחום התכנון הפיננסי, מייסדת הפירמה ומתכננת פיננסית בכירה.
בעלת רישיון פנסיוני, הסמכה בניהול תיקי השקעות, תואר B.A ו- M.B.A במנהל עסקים. בעלת -17 שנות ניסיון בתחום הפיננסים וחיסכון ארוך טווח (פנסיוני) . מרצה בכירה בתחום התכנון הפיננסי.
נהנתם מהמדריך? היו חברתיים שתפו:
וואטסאפ חייגו עכשיו השארת פרטים
Skip to content