פמילי אופיס וניהול עושר – מה ההבדל

daniel
פמילי אופיס וניהול עושר – מה ההבדל

קיימת נטייה להתבלבל בין המונחים ניהול עושר לבין פמילי אופיס. במאמר זה נסביר לכם מה בדיוק המשמעות של כל מונח ומה ההבדל בין שני השירותים השונים הללו. 

פמילי אופיס

שירותי פמילי אופיס המוצעים כיום על ידי מגוון חברות הם שירותי ניהול הון עבור משפחות. מה זה אומר בעצם? כאשר אנחנו לוקחים שירותי פמילי אופיס אנחנו בעצם מעניקים לאנשי המקצוע גישה לכל כספי המשפחה שלנו, ומאפשרים להם לנהל את הכול תחת חברת ניהול אחת. לדבר הזה כמובן יש מגוון יתרונות, אך בין היתר גם חסרונות. את שירותי הפמילי אופיס נוטות לקחת משפחות בעלות הון התחלתי משמעותי, ומדובר בדרך מעולה לוודא כי בכל רגע נתון ניתן לדעת היכן נמצא הכסף ומה מצבו. 

כאשר למשפחה יש מגוון נכסים וכן סכומים גדולים של כסף, הרבה יותר קל לנהל את הנכסים וההון הקיימים באמצעות חברה המתמחה בדיוק בנושאים אלו. כמו כן, חברת פמילי אופיס יכולה לחסוך לבני המשפחה הרבה מאוד זמן, ולדאוג לכל ההתעסקויות הנלוות לניהול הכספים והנכסים, התעסקויות שיכולות להיות מכבידות במהלך היום יום. 

בסופו של דבר שירות פמילי אופיס הוא שירות שמותאם באופן ספציפי עבור משפחות, ולכן הוא לא יהיה רלוונטי עבור כולם. 

ניהול עושר

בניגוד לשירותי פמילי אופיס, שמוצעים על ידי חברות רבות, שירותי ניהול עושר כללים הם שירותים המוצעים לאנשים פרטיים ולא לכלל המשפחה. ניתן בעצם להגיד שפמילי אופיס היא הגרסה המורחבת של ניהול העושר, שכן מדובר בעצם בניהול עושר למשפחות.

גם בעבור אנשים פרטיים יש יתרונות רבים בלקיחת שירותי ניהול עושר. הזמן וההשקעה שיכולה להיחסך מכם בכך שתעבירו את ניהול ההשקעות לצוות מומחים יכול לא רק לחסוך לכם את העבודה אלא גם להפיק יותר מהכסף שלכם. 

אם אתם מרגישים שאתם יכולים לעשות יותר עם הכסף שלכם, ולא בטוחים שאתם משקיעים אותו בצורה חכמה, שווה לכם לפנות לחברת ניהול עושר שתוכל לעזור לכם עם שלל שנות הניסיון שלה ובכך לעזור לכם למקסם את הרווחים מהכסף שלכם מבלי להתאמץ. 

ניהול עושר

איך לבחור חברה לניהול עושר

אם אתם מחפשים חברה שעוסקת בפמילי אופיס ניהול עושר, שימו לב כי אתם קודם כל מוודאים את המוניטין של אותה חברה בתחום, וכן מי הם האנשים העובדים באותה החברה. כאשר אתם מתחילים לעבוד עם חברה כזו, אתם צריכים לוודא כי אכן בחרתם בחברה שאתם יכולים לסמוך עליה.

אתם מפקידים בידי אותה חברה את הכסף שלכם, ומן הסתם תהיו מעוניינים לדעת כי אתם אכן עושים את ההחלטה הנכונה ובוחרים באנשים הנכונים לבצע עבורכם החלטות פיננסיות.  זוהי אינה החלטה קלה ושימו לב כי אתם לוקחים בחשבון את כל ההיבטים הרלוונטיים. אל תמהרו לקבל את ההחלטה אם אתם לא בטוחים שהכסף שלכם נמצא בידיים הנכונות. 

איך אני אדע אם אני צריך שירותי ניהול עושר?

לא תמיד אנחנו ישר נפנה לאנשי מקצוע, והרבה פעמים אנשים כלל לא פונים אל שירותי חברה מסוימת ומעדיפים לנהל את הכסף שלהם בעצמם. 

ברוב המקרים ההחלטה הזו אינה ההחלטה האידיאלית, ואנשים רבים יכולים להפסיד ככה כסף רב. זה נכון שהפניה אל חברות ניהול עושר יכולה לגזול מעט זמן, אך בטווח הארוך אתם הולכים לחסוך המון שיחות ובירוקרטיה.  

אם אתם מעוניינים להוריד מעצמכם את האחריות ולנקות עד כמה שאפשר את הראש, כדאי שתחשבו על האפשרות להעביר את ניהול העושר שלכם לאנשים שזהו המקצוע שלהם. כמובן שבנוסף עולה גם היתרון המשמעותי שהוא הניסיון של אותם מקצוענים. חברות נחשבות לניהול עושר מעסיקות אנשים בקיאים ביותר בתחום ובכך מבטיחות שהכסף שלכם יטופל בצורה הטובה ביותר. 

אז בפעם הבאה שאתם חושבים על הצעד הפיננסי הבא שלכם, תשקלו להעביר את ניהול הכסף אל חברת פמילי אופיס או ניהול עושר. 

אודות הכותב
daniel
נהנתם מהמדריך? היו חברתיים שתפו:
וואטסאפ חייגו עכשיו השארת פרטים
Skip to content