מתגרשים

מתגרשים? כך תחלקו ביניכם את החיסכון הפנסיוני שלכם

כותב: טלי וולס
4 פברואר 2021

נושא הגירושין עלול להוות מכשול בחייהם של לא מעט אנשים ובפרט אם הם אוחזים בלא מעט כספים ונכסים. במצב בו מתקיימים גירושין ואין הסכמות על דברים כאלה ואחרים הדברים עלולים להיתקע וכך גם החיים עצמם. מכירים את זה מקרוב? אולי כל מה שאתם צריכים זה יועץ פנסיוני מומלץ שמבין ויכול לחסוך לכם לא מעט. 

כפי שהבנתם, גירושין זה בהחלט עניין עצוב אבל אם עושים את זה נכון ופונים אל מתכנן פנסיוני מקצועי לא רק שיכולים לסיים את הפרשה מוקדם אלא גם להמשיך בחיים ולחסוך לא מעט כספים! רוצים שזה לא יקרה לכם? 

רוצים לסיים את זה מהיר ועל הצד הטוב ביותר מבלי לצור יחסים עכורים ביניכם לבין בן הזוג שמולכם? אולי כל מה שמפריד ביניכם לבין השקט הנפשי זה מישהו שילמד אתכם דבר אחד או שניים על חלוקה שווה ובין היתר גם חלוקה צודקת של כל הכספים הפנסיוניים שלכם. 

הקשר בין תכנון פיננסי טוב לבין גירושין בהסכמה 

בעבר יחסים שעלו על שרטון הסתכמו בלא מעט נזקים נפשיים וכלכליים כאחד מאידך היום כשיש תוכנית פיננסית נכונה מומלץ ואף רצוי להתגרש נכון. תוהים מהם גירושין טובים ואם יש כאלה? באמצעות תכנון פיננסי נכון אפשר ואפילו רצוי לנווט את המצב הפיננסי שלכם, לבצע את חלוקת הכספים ובסופו של דבר גם לצאת מורווחים מכל הליך פירוק הנישואין. 

התוצאות הטובות ביותר לרבות חלוקת נכסים פיננסיים רצוי לעשות מול יועצים פנסיונים שיודעים לתת לכם את הפתרון הטוב ביותר מבלי לבזבז זמן מיותר. מבין שלל היתרונות של תכנון פנסיוני גם השגת עתיד פיננסי טוב יותר בין אם אתם ביחד או לחוד. 

תכנון פיננסי מקדים וגירושין נכונים- יש דבר כזה!

תכנון פיננסי יגדיר את היעדים שלכם, את המטרות ויקבע בסופו של דבר תוכנית לטווח הארוך, תוכנית שתסייע לכם לצלוח את החיים בהווה, להשאיר את העבר מאחור ולצעוד לעבר עתיד טוב יותר. 

אז מי אמר  שאי אפשר "להתגרש נכון"? לרוב כאשר שני אנשים מתגרשים המצב לא משתלם בפן הכלכלי אבל כשמוצאים יועצים עם הבנה ורצון לבצע עבורכם תכנון פיננסי הדברים יכולים להראות אחרת. 

תכנון נכון יבטיח לכם כי הגירושין לא יגבו את המחיר שהם לרוב גובים כאשר הם מגיעים ללא מתכננים פיננסיים. תכנון נכון לא רק שיוכל לבטל את הרגשות העכורים אלא יספק לכם החלטות נטולות דחפים רגשיים שבאות אך ורק ממקום מושכל. 

רוצים עתיד טוב יותר עבורכם ועבור ילדיכם? מסתמן כי כל מה שאתם צריכים זה תכנון פיננסי נכון ייעודי למצב בו אתם נמצאים. עדיין תוהים אם ניתן "להתגרש נכון"? תתפלאו! עם היועצים הנכונים אפשר ואפילו מומלץ להתגרש בצורה טובה יותר מתמיד. 

  מעוניינים בייעוץ?

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  אודות הכותב

  Photo

  טלי וולס

  מנהלת את תחום התכנון הפיננסי, מייסדת הפירמה ומתכננת פיננסית בכירה.

  בעלת רישיון פנסיוני, הסמכה בניהול תיקי השקעות, תואר B.A ו- M.B.A במנהל עסקים.

  בעלת -17 שנות ניסיון בתחום הפיננסים וחיסכון ארוך טווח (פנסיוני) .

  מרצה בכירה בתחום התכנון הפיננסי.

  © 2020 כל הזכויות שמורות לחברת Life Goals

  בניית אתר  | קידום בגוגל

  digotouch_logo